Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Російська Український Англійська
podpisan-noviy-zakon Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти

 Уряд України в поточному кварталі підписав закон "Про Фонд Енергоефективності".

 Згідно з прийнятим документом з бюджету фонду будуть виділятися кошти на утеплення фасадів житлових будинків. Тим не менш більшість експертів стверджують, що фонд почне свою роботу тільки до наступного року.

temperatura-pomesheniya-v-neotopitelniy-period Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
 Чому в квартирі стає так холодно після відключення центрального опалення?

 Це питання виникає у більшості людей особливо в період міжсезоння, коли батареї вже холодні, і температура за вікнами досить низька.

Відповідь на поставлене питання очевидна - необхідно збільшити товщину зовнішньої стіни, щоб максимально утримати тепло в квартирі.

haltura Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Остерігайтеся халтурників

На сьогоднішній день існує величезна кількість фірм, що займаються утепленням фасадів стін будинків зовні. Практично всі вони працюють в одному ціновому сегменті, але можна знайти і такі, які пропонують "супер пропозиції" в рази, відрізняються в ціні.

minvata Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Утеплення фасадів мінватою

Майстри проводять утеплення фасаду для того, щоб тепло довше трималося всередині будинку. При правильно виконаному утепленні можна заощадити на додатковому опаленні в приміщенні.

uteplenie-fasada-penoplastom Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Утеплення стін будинку

Що необхідно для утеплення? Про переваги утеплення пінопластом та особливості роботи.

Обшивка будинку пінопластом зовні – дуже ефективний спосіб зменшити до мінімуму теплообмін між вулицею і приміщенням, тим самим зробивши його набагато комфортніше і дозволяючи значно заощадити гроші на оплату рахунків за опалення.

mokriy-fasad-min Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Популярність методу утеплення "мокрий фасад"

Система утеплення «мокрий фасад» дозволяє убити двох зайців. Одним махом зробити декоративну обробку і теплоізоляцію зовнішніх стін. Але чому фасад «мокрий»? Відповідь проста: при монтажі матеріалів використовують склади, розбавлені водою. Зрозуміло, стіни будуть мокрими не завжди, а лише до повного висихання сумішей.

vibor-specialistov-dlya-utepleniya Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Вибір фахівців

  Трохи про те, як не переплатити, не витратити свої нерви і отримати якісні послуги Багато хто з нас замислювалися, що було б непогано зробити утеплення своєї квартири на N-надцятому поверсі. Але при цьому практично ніхто не має поняття про те, як це робиться, яка технологія і які повинні бути вимоги до майстра. Отже, почнемо з самого початку. Пошук... На цьому етапі можна забезпечити собі 50 відсотків

photo-blog Блоґ про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти
Утеплення стін квартир у Києві.

 Наша країна перебуває у досить складній кліматичній зоні. Несприятливі погодні умови відрізняються своїм негативним впливом на всі зовнішні елементи будівель. Великі коливання вологості і постійні зміни температурного режиму значно зменшують термін служби фасадних елементів будівель. Крім того, через стіни наших квартир будинків втрачається значна кількість теплової енергії, ціни на яку в останні роки демонструють стабільне зростання.

uteplenie-fasadov-kiev-min Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти

утеплення квартир

Утеплення фасадів - Сучасні технології

 Без належного утеплення фасаду квартири житлового будинку у нашій країні вже просто не обійтися. У більшості регіонах взимку бувають сильні морози, що спричиняє необхідність встановлення опалювальних систем. А щоб заощадити на опалюванні і проводиться утеплення.
Зовнішнє утеплення вважається найбільш ефективним. Звичайно, при укладанні теплоізоляційного шару всередині приміщення також можна добитися хорошого ефекту, але

naruzhnoe-uteplenie-kvartir-min Блог про утепленні: Статті, характеристики, методи, варіанти

Професійне утеплення фасадів в Києві

 Звичним матеріалом, застосовуваним для утеплення фасадів в києві, є пінопласт. Щоб виконати роботу якісно важливо дотримуватися перевірену роками і досвідом фахівців технологію. 
 Технологія утеплення
 - підготовка включає ретельне усунення старої штукатурки і демонтаж ділянок, які погано закріплені.