Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Ru Український Англійська

Temperatura Pomesheniya V Neotopitelniy PeriodЧому в квартирі стає так холодно після відключення центрального опалення?

 Це питання виникає у більшості людей особливо в період міжсезоння, коли батареї вже холодні, і температура за вікнами досить низька.

Відповідь на поставлене питання очевидна - необхідно збільшити товщину зовнішньої стіни, щоб максимально утримати тепло в квартирі.

Утеплений фасад не тільки доставляє дискомфорт в температурних показниках, але і сприяє підвищенню вологості в квартирі, що надалі приведе до появи плісняви.

Варіант захисту від втрати тепла

Що собою являє "додаткове утеплення стін"?

 У процесі - утеплення фасадів в києві, стіни отримують додатковий шар ізоляційного матеріалу. Мешканці багатоповерхових конструкцій, заздалегідь побеспокоившиеся про теплоізоляції, оплачують рахунки за опалення на 50% нижче своїх сусідів. Влітку приміщення з додатковою теплоізоляцією не перегріваються.
Взимку тепло, а влітку прохолодно - це основний плюс стін з додатковим утеплювачем.

Насправді плюсів в ізоляції стін набагато більше, серед них:

- вирішується проблема герметизації швів і підвищується рівень звукоізоляції;
- стіни набувають хороші водовідштовхувальні характеристики;
- утеплення сприяє хорошій економії по рахунках за енергоресурси;
- перешкода руйнування фасаду;
- виходить домогтися істотної захисту від прояву цвілі, завдяки швидкому висиханню вологи за рахунок хорошої теплоізоляції;
- поліпшується візуальне сприйняття "вбитих" фасадів. Умілий підхід здатний перетворити будівлю, і привернути увагу перехожих.

Який варіант вибрати?

 Теплоізоляцію стін - можна вважати типовим "ліками" від холоду. Залишається тільки визначитися з варіантом.

 Ізоляція тепла стін може здійснюватися зовні і внутрішньо. Ці два способи відмінно справляються з поставленими задачами, проте між ними існують певні відмінності.

Зовнішнє утеплення має масу позитивних аспектів:

- підвищує довговічність несучих конструкцій;
- забезпечує хороший рівень паропроникності;
- зберігається площа приміщення.

Зовнішній метод можна сміливо винести на перше місце в показниках збереження тепла, особливо в період міжсезоння. Стіни з такою ізоляцією остигають в 7 разів повільніше.

Однак зустрічаються випадки, де внутрішнє утеплення можна назвати чи не єдиним варіантом, для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні. До таких можна віднести - історичні будівлі, прикрашені скульптурами і різної ліпниною. Внутрішня ізоляція відмінно підходить і для утеплення стін всередині приміщень.

На якому матеріалі зупинитися

* Пінопласт - найпопулярніший матеріал, що використовується для зовнішнього утеплення будинку. Відрізняється хорошими теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями. Проте він досить крихкий і легко запалюється.

* Пінополістирол - синтетичний матеріал схожий за своїм складом з пінопластом. Відрізняється низькою теплопровідністю, довговічністю і стійкістю до деформації.
Однак його висока вартість і низька звукоізоляція є головними мінусами при виборі матеріалу.

Утеплюючи стіни не варто забувати і те, що тепло з будинку може йти і крізь вікна, покрівлю та підлогу, особливо це стосується квартир на першому та останньому поверхах. Саме тому варто подбати про утеплення перерахованих вище елементів і тоді дискомфорт в будинку можна забути.