Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Ru Український Англійська

Haltura Остерігайтеся халтурників

На сьогоднішній день існує величезна кількість фірм, що займаються утепленням фасадів стін будинків зовні. Практично всі вони працюють в одному ціновому сегменті, але можна знайти і такі, які пропонують "супер пропозиції" в рази, відрізняються в ціні.

 Природно більшість споживачів і замовників ведуться на це, адже тут спрацьовує принцип "навіщо переплачувати?". Однак в більшості випадків за усім цим стоїть елементарна "халтура".

 Користуючись тим, що не всі люди розбираються в матеріалах призначених для утеплення стін, а також у всіх тонкощах проведення робіт вони купують найдешевший матеріал, який абсолютно не підходить для утеплення приміщень. Як правило, результат такого обману призводить до сумних наслідків.

За рахунок чого може бути знижена ціна?

 Перше, що має насторожити - це відносно низька вартість на проведення робіт. Досвідчені альпіністи ніколи не стануть працювати на користь, адже процес пов'язаний з певними ризиками.

 Так і посередники не відмовляться отримати свій прибуток. Саме тому останнім у списку залишається замовник, якого можна "розвести" використовуючи неякісний матеріал, абсолютно непредназначенный для даного виду робіт.

Для того щоб розкусити ошуканців, розглянемо часті варіанти "халтури"

* До обвалення утеплювальній конструкції може призвести повна відсутність пластикових дюбелів при кріпленні пінопласту до стіни. Природно на такому відсутності не заробиш, однак очевидна швидкість може стати в нагоді для наступного об'єкта.

* Про зниження утеплюючих властивостей взимку може вказати той момент, коли робітники не виводять за кут армуючу сітку і не заводять її за стіну. Така робота може призвести до появи протягу між стіною і утеплювачем. Також велика ймовірність попадання в цю порожнину вологи, яка прискорює процес руйнування.

* Економія на ґрунтовому шарі також повинна насторожити.

* Використання невідповідного утеплювача. Заміна пінополістиролу на екструдований пінополістирол призведе до скручування останнього під дією високих температур.
* Порушення технологій кріплення і використання неякісних сухих сумішей і утеплюючих матеріалів може призвести до неспецифічних хвороб дихальної системи. Невтішний діагноз можна отримати після того, як спори цвілі потраплять в людський організм.

* Використання клейової суміші для плитки вкрай неприпустимо для пінопласту.

* Наявність оцинкованого козирка (відпливу) обов'язково! Установка отливного козирка повинна бути виконана максимально правильно. В іншому випадку порушиться відведення дощової води, після чого волога з легкістю потрапить під утеплювач.

* Не допустимо проводити кріплення листів пінопласту вертикально і без перев'язки пінополістирольних плит між собою. Такі порушення призведуть до утворення численних тріщин.

 Для того щоб не потрапити в халепу, варто заздалегідь з'ясувати у працівників які матеріали будуть застосовуватися для утеплення будинку. Під час роботи уважно стежте за технологією виконання роботи, найменше порушення процесу в наслідку приведе до руйнування утеплювального коржа.

Таким чином, незначна економія грошей для утеплення будинку або квартири надалі може виявитися плачевною.