Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Російська Український Англійська
 • утеплення фасадів в києві фасадні роботи ціна
 • фасадно-малярні роботи, фарбування фасадів київ
 • Безкоштовний прорахунок утеплення ціни 2017
 • Роздумуєте про утеплення стін своєї квартири в Києві?

   Команда промислових альпіністів зробить утеплення фасадів стін квартир на будь-якому поверсі Вашого будинку!
  Приміщення стане менше пропускати тепло назовні, а витрати на обігрів, ✓помітно скоротяться.

  Замовити утеплення

 • Фасадно - малярні роботи на висотних будівлях.

   Фасад Вашого будинку помітно потьмянів і Ви не знаєте, як повернути йому ефектний вигляд і колишню привабливість?! Ми пропонуємо зовнішні фасадні та фарбувальні роботи в Києві за доступними цінами.
  Замовити малярні послуги

 • Виїзд інженера для розрахунку робіт - безкоштовний!

   До попередньою оцінкою обсягу робіт і розрахунку цін матеріалів і послуг ми обов'язково попередньо разом все обговоримо, заміримо, прорахуємо і узгодимо.
  Замовити прорахунок

Уряд України в поточному кварталі підписав закон "Про Фонд Енергоефективності".

 1. Як заощадити сімейний бюджет
 2. Коли потрібно утеплити фасад
 3. Де ж знайти кошти на утеплення фасаду будинку
 4. Субсидія - не допоможе впоратися з рахунками

podpisan noviy zakon Згідно з прийнятим документом з бюджету фонду будуть виділятися кошти на утеплення фасадів житлових будинків. Тим не менш більшість експертів стверджують, що фонд почне свою роботу тільки до наступного року.

 Варто нагадати, що Нацкомісія у другому кварталі поточного року збільшила тарифи на гарячу воду і швидше за все це торкнеться і опалення. Поряд з цим Кабінет Міністрів обмежив право на отримання субсидій для більшості громадян. Виходячи з вищевикладеного, жителів України чекає заурядно дорогущий 2017-2018 опалювальний сезон.

 Як заощадити сімейний бюджет

 Більшу частину витрат по комунальних рахунках в зимовий період "з'їдають» гарячі батареї.
Уряд розпорядився поставити теплові лічильники в кожен багатоповерховий будинок. У великих областях, таких як Запоріжжя, Київ та Львів мешканці багатоповерхівок сплачують рахунки за опалення згідно з встановленим теплолічильників. Природно у випадку з не утеплювальним будинками і при наявності лічильника платежі можуть бути більше, тих, де лічильник відсутній. За даними експертів, результат може кардинально змінитися відразу ж після монтажу теплолічильника та одночасної герметизацією стін.

 Коли потрібно утеплити фасад

 Фахівці стверджують, що найкращий час почати процес утеплення, заміну склопакетів і безпечного утеплення цоколя - літо.
Як правило, будівельні матеріали в цей час можна придбати дешевше. Для тих, хто замислюється про енергоефективність, розроблений план підготовчих робіт, який буде виглядати приблизно так:

* виконання енергоаудиту варто віднести на червень
* у липні необхідно підготувати техзавдання для енергоефективних дій
* безпосереднє виконання робіт пір утеплення і можливе будівництво додаткового теплового пункту - серпень, вересень
* на початку осені - проводиться перевірка і налагодження змонтованого обладнання
* запуск системи повинен повністю збігтися з початком опалювального сезону.

 Якщо вас хвилює питання чому енергоаудит винесено на початок літа. Відповідь очевидна - тому що саме на цьому етапі виконуються розрахунки по ефективності виконання майбутніх робіт та підготовка документів.

 Где же найти средства на утеплення квартир дома

1. "Теплові кредити"
Виходячи з торішніх показників, високим попитом у громадян України користувалися "Теплові кредити". На ці гроші, охочі можуть придбати негазовый котел, замінити вікна, придбати матеріали для утеплення стін і при цьому держава їм відшкодовує 30-70% від наданих коштів за чеком. Окремо слід акцентувати увагу на тому, що надана сума теж має обмеження.

2. Інвестори та гранти

Несколько международных компаний предоставляют средства на утеплення стін фасадов. Также можно оформить соглашение с представителями энергосервисной организацией - работы будут выполнены в срок, а заложенные средства вернуться за счет полученной экономии.

 Субсидія - не допоможе впоратися з рахунками

 З травня поточного року згідно з постановою Кабінету Міністрів, будуть знижені розміри споживання газу, тепла та електроенергії на опалення. Минулої зими знижка повністю виправдовувала 330 кубів, витрачених на опалення житла в 60 м2, а ось в майбутньому сезоні знижка торкнеться тільки 300 кубів. Тому варто задуматися про економію, так як доведеться оплачувати 30 кубів вже без субсидії.

 Крім усього іншого Уряд істотно урізав тривалість опалювального сезону. Громадяни у будинках з центральним опалення, зможуть отримати субсидію тільки після постанови місцевих органів влади та початку опалювального сезону. А для жителів будинків з індивідуальним опаленням термін опалювального сезону скоротили на місяць. Це означає, що знижка торкнеться тільки законного періоду, який стартує з 15 жовтня по 15 квітня.

Мітки утеплення фасад ціни стіни квартира тепло якість гарантія будинок економія фасадів київ будівель якісно послуги