Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Ru Український Англійська

Minvata

 Утеплення фасадів мінватою

Майстри проводять утеплення фасадів для того, щоб тепло довше трималося всередині будинку. При правильно виконаному утепленні можна заощадити на додатковому опаленні в приміщенні.

 Існує кілька різновидів утеплювальних матеріалів. Кожен вид утеплювача хороший для обшивки певної ділянки приміщення. Тому слід уважно ознайомитися з кожним з них і вибрати найбільш підходящий варіант. Ось найбільш популярні з них:
1. Пінопласт. Цей матеріал підходить тільки для утеплення стін панельного або цегляного будинку зовні, так як структура пінопласту не пропускає повітря, і між шарами може утворитися конденсат. У підсумку ж дерев'яний будинок швидко почне гнити на цих ділянках.
2. Мінеральна вата. Цей вид утеплювача ідеальний для обшивки поверхні зовні.
 Особливості мінеральної вати
Мінвата стає все більш затребуваним утеплювачем завдяки своїй простоті у використанні. Проводиться мінвата в рулонному вигляді, а також у вигляді плит. Цей матеріал має ряд відмінних якостей. Розглянемо їх:
- високий рівень теплоізоляції, завдяки якому тепло в будинку тримається тривалий час;
- еластичність – завдяки м'якій структурі цього утеплювача з ним може впоратися навіть новачок;
- вогнестійкість – мінвата не запалюється, тим самим гарантує високу безпеку для дерев'яного будинку;
- стійкість до різких перепадів температури;
- шумоізолятор – мінвата володіє відмінним звуконепроникним властивістю.
 Етапи теплоізоляції
Для проведення утеплення даху з допомогою мінвати спочатку слід зібрати каркасну основу і решетування. Тільки після цього можна приступити до наповнення каркаса мінватою. Укладати мінвату необхідно в шаховому порядку, бо саме такий порядок забезпечує максимальне прилягання плит мінеральної вати один до одного.
Якщо ж потрібно провести утеплення стін, то спочатку треба підготувати поверхню. Для цього необхідно замінити стару штукатурку стіни на нову. Коли стіна готова, можна приступати до утеплення мінватою. Роботи завжди ведуться знизу вгору. Закріплювати плити потрібно спеціальним клеєм. Для якісного утеплення квартир спочатку необхідно нанести клей на мінеральну плиту, потім прикріпити сітку і знову нанести шар клею. Це забезпечить кращу закріплення мінвати. Рекомендована товщина утеплювача – це 10 див. Потрібно уважно стежити за тим, щоб на поверхні стін не залишалося ніяких щілин. Зазори можна забити залишками мінеральної вати.
При якісному і сумлінному виконанні утеплення в приміщенні завжди буде тепло і затишно, тому що мінеральна вата розрахована на тривалу службу.