Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Російська Український Англійська
 • утеплення фасадів в києві фасадні роботи ціна
 • фасадно-малярні роботи, фарбування фасадів київ
 • Безкоштовний прорахунок утеплення ціни 2017
 • Роздумуєте про утеплення стін своєї квартири в Києві?

   Команда промислових альпіністів зробить утеплення фасадів стін квартир на будь-якому поверсі Вашого будинку!
  Приміщення стане менше пропускати тепло назовні, а витрати на обігрів, ✓помітно скоротяться.

  Замовити утеплення

 • Фасадно - малярні роботи на висотних будівлях.

   Фасад Вашого будинку помітно потьмянів і Ви не знаєте, як повернути йому ефектний вигляд і колишню привабливість?! Ми пропонуємо зовнішні фасадні та фарбувальні роботи в Києві за доступними цінами.
  Замовити малярні послуги

 • Виїзд інженера для розрахунку робіт - безкоштовний!

   До попередньою оцінкою обсягу робіт і розрахунку цін матеріалів і послуг ми обов'язково попередньо разом все обговоримо, заміримо, прорахуємо і узгодимо.
  Замовити прорахунок

Секрет утеплення фасадів мінватою

 Утеплення фасадів мінватою

Майстри проводять утеплення фасадів для того, щоб тепло довше трималося всередині будинку. При правильно виконаному утепленні можна заощадити на додатковому опаленні в приміщенні.

 Існує кілька різновидів утеплювальних матеріалів. Кожен вид утеплювача хороший для обшивки певної ділянки приміщення. Тому слід уважно ознайомитися з кожним з них і вибрати найбільш підходящий варіант. Ось найбільш популярні з них:
1. Пінопласт. Цей матеріал підходить тільки для утеплення стін панельного або цегляного будинку зовні, так як структура пінопласту не пропускає повітря, і між шарами може утворитися конденсат. У підсумку ж дерев'яний будинок швидко почне гнити на цих ділянках.
2. Мінеральна вата. Цей вид утеплювача ідеальний для обшивки поверхні зовні.
 Особливості мінеральної вати
Мінвата стає все більш затребуваним утеплювачем завдяки своїй простоті у використанні. Проводиться мінвата в рулонному вигляді, а також у вигляді плит. Цей матеріал має ряд відмінних якостей. Розглянемо їх:
- високий рівень теплоізоляції, завдяки якому тепло в будинку тримається тривалий час;
- еластичність – завдяки м'якій структурі цього утеплювача з ним може впоратися навіть новачок;
- вогнестійкість – мінвата не запалюється, тим самим гарантує високу безпеку для дерев'яного будинку;
- стійкість до різких перепадів температури;
- шумоізолятор – мінвата володіє відмінним звуконепроникним властивістю.
 Етапи теплоізоляції
Для проведення утеплення даху з допомогою мінвати спочатку слід зібрати каркасну основу і решетування. Тільки після цього можна приступити до наповнення каркаса мінватою. Укладати мінвату необхідно в шаховому порядку, бо саме такий порядок забезпечує максимальне прилягання плит мінеральної вати один до одного.
Якщо ж потрібно провести утеплення стін, то спочатку треба підготувати поверхню. Для цього необхідно замінити стару штукатурку стіни на нову. Коли стіна готова, можна приступати до утеплення мінватою. Роботи завжди ведуться знизу вгору. Закріплювати плити потрібно спеціальним клеєм. Для якісного утеплення квартир спочатку необхідно нанести клей на мінеральну плиту, потім прикріпити сітку і знову нанести шар клею. Це забезпечить кращу закріплення мінвати. Рекомендована товщина утеплювача – це 10 див. Потрібно уважно стежити за тим, щоб на поверхні стін не залишалося ніяких щілин. Зазори можна забити залишками мінеральної вати.
При якісному і сумлінному виконанні утеплення в приміщенні завжди буде тепло і затишно, тому що мінеральна вата розрахована на тривалу службу.

Мітки утеплення фасад ціни стіни квартира тепло якість гарантія будинок київ послуги