Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Ru Український Англійська

Uteplenie Fasadov Kiev MinУтеплення фасадів - Сучасні технології

Характеристика професійного утеплення фасадів

Без належного утеплення фасаду квартири житлового будинку у нашій країні вже просто не обійтися. У більшості регіонах взимку бувають сильні морози, що спричиняє необхідність встановлення опалювальних систем. А щоб заощадити на опалюванні і проводиться утеплення.
Зовнішнє утеплення квартир вважається найбільш ефективним. Звичайно, при укладанні теплоізоляційного шару всередині приміщення також можна добитися хорошого ефекту, але все ж він непорівнянний з ефективністю зовнішніх робіт. Такий захисний шар дозволяє:
- захистити стіни від перегріву або переохолодження, що дозволить збільшити термін експлуатації всього будинку;
- теплоізоляція дозволяє знизити вплив вологи на фасад;
- захистити внутрішні приміщення від вуличного шуму.
Провести утеплення фасаду в Києві можна різними способами, але найбільше поширення отримали дві з них – це контактний метод і використання навісних систем. Перший варіант передбачає використання плит, зроблених з різного теплоізоляційного матеріалу. Ви можете використовувати вироби з мінеральної вати, пінопласту, екструдованого пінополістиролу і так далі.
При контактному способі утеплення теплоізолятор монтується безпосередньо на стіну фасаду. Для цього можуть бути використані або різні клейові маси, або кріпильні елементи під назвою «парасолька». Найчастіше застосовують обидва способи.
Такий спосіб вважається найбільш простим і доступним за вартістю. Крім цього, контактний метод утеплення не створює практично ніякого додаткового навантаження на несучі конструкції, адже тут використовуються легкі матеріали.
Більш сучасним методом утеплити фасад недорого є використання навісних конструкцій. В цьому випадку плити теплоізоляційного матеріалу кріпляться на спеціальних пристосуваннях. При цьому, між стіною і шаром ізоляції створюється вільний повітряний простір, у 2-5 сантиметри. Це дозволяє створювати вентильовані фасади, що значно збільшує термін служби всієї будівлі.
У методу утеплення з використанням навісних конструкцій є свої переваги порівняно з контактним способом. А саме:
- самі роботи можна проводити в будь-який час року;
- немає необхідності готувати основу. Стінки будинку можна покривати теплоізоляційним шаром в тому стані, в якому вони знаходяться;
- ефективність ізоляції істотно вище, ніж у випадку контактного методу. Такий ефект виходить з-за повітряного прошарку між стіною і теплоізоляційним матеріалом;
- гарантований термін служби (при дотриманні всіх правил монтажу) становить близько 30 років, але найчастіше набагато довше.
Який би метод утеплення фасадів ви не вибрали, в подальших роботах можна використовувати різний обробний матеріал. При контактному способі найчастіше поверх наносять шар штукатурки, який виконує як декоративну, так і захисну функцію. Але можна використовувати й інші матеріали.
Якщо ви скористаєтеся методом з використанням навісних конструкцій, то можна придбати панелі з вже готовим оздоблювальним шаром. Така можливість дозволить заощадити час і кошти.
Всі роботи по утепленню фасадів слід проводити в суворій відповідності з правилами. Якщо ви порушите технологію, то можуть виникнути містки холоду. В цьому випадку ефективність теплоізоляційного шару різко впаде, а значить потрібно проводити його реконструкцію. Саме тому багато власників приватних будинків воліють наймати спеціалізовану бригаду, яка виконає всі роботи строго у відповідності з правилами. А це значить, що ваше житло буде надійно захищено від зимових холодів.