Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Ru Український Англійська

Утеплення стін квартир в Києві.

Photo Blog

 Наша країна перебуває у досить складній кліматичній зоні. Несприятливі погодні умови відрізняються своїм негативним впливом на всі зовнішні елементи будівель. Великі коливання вологості і постійні зміни температурного режиму значно зменшують термін служби фасадних елементів будівель. Крім того, через стіни наших квартир будинків втрачається значна кількість теплової енергії, ціни на яку в останні роки демонструють стабільне зростання. Саме тому утеплення зовнішніх стін не тільки нейтралізує негативний вплив негативних факторів навколишнього середовища, але і допоможе зберегти ваші фінанси, усуваючи втрати тепла всередині приміщення в опалювальний період і зберігаючи прохолодний мікроклімат влітку.

Також, утепливши фасад будівлі, ви зможете надати йому неповторний екстер'єр, який буде вигідно виділяти його, підкреслюючи «молодість», акуратність і функціональність, зберігши при цьому без змін внутрішні об'єми приміщень.
Давайте зупинимося на найбільш поширених матеріалах, що застосовуються при таких видах робіт, як утеплення фасадів квартир київ, будівель, будинків і будов. Найчастіше для цих цілей використовується: мінеральна вата, пінопласт і екструдований пінополістирол.
Головною характеристикою цих матеріалів є їх досить невисока теплопровідність, саме ця властивість забезпечує їх основну роль у питанні збереження теплової енергії.
Метою роботи по зменшенню теплових втрат фасадною частиною будови, є «заміс» своєрідного утеплювального «листкового пирога» в основі якого знаходиться зовнішня несуча стіна будинку. На неї, послідовно, один за одним будуть наноситися і фіксуватися між собою грунти, клейові суміші, основною теплоізолятор, різні варіанти декоративної обробки.
Після прийняття рішення про необхідність утеплення фасаду, НЕОБХІДНО ВИЗНАЧИТИСЯ З ТРЬОМА ОСНОВНИМИ ПИТАННЯМИ, що впливають як на якість, так і на вартість проведення даних робіт.
Вибрати спосіб, найбільш оптимальний для вашого випадку.
Визначити, які матеріали ви будете використовувати.
Знайти майстрів професіоналів, які зможуть максимально якісно виконати поставлені перед ними завдання.
У будь-якому випадку, можна використовувати різні технології, важливе питання отримання очікуваного або навіть кращого результату.
Перед початком робіт по утепленню, слід провести дослідження об'єкта на предмет виявлення містків холоду, що б в подальшому при розробці стратегії і ціни утеплення квартири приділити цим місцям підвищену увагу.
Одним з найважливіших етапів утеплення великих багатоквартирних будинків є герметизація між панельних швів.
Закриваючи між панельні стики сучасними герметиками, ми досягнемо відразу декількох позитивних ефектів:
Захистимо металеву арматуру від агресивних впливів навколишнього середовища.
Мінімізуємо втрати тепла.
Захищаємо між панельне простір від попадання вологи, тим самим уникаємо вологи та промерзання стін.
Покращуємо звукоізоляційні якості приміщення.
Наступним кроком по утеплення зовнішніх стін будівлі є облицювання фасадів різними теплоізоляційними матеріалами. Вибір матеріалів, як було зазначено вище залежить від того, яким способом ви вирішили зменшити тепловтрати вашого приміщення.
Останнім етапом даних робіт є облицювання утеплювача, яка захищає його від агресивних впливів опадів і надає будівлі естетичний зовнішній вигляд.