Додати сайт до закладок браузера можна натиснувши Ctrl + D
Російська Український Англійська
 • утеплення фасадів в києві фасадні роботи ціна
 • фасадно-малярні роботи, фарбування фасадів київ
 • Безкоштовний прорахунок утеплення ціни 2017
 • Роздумуєте про утеплення стін своєї квартири в Києві?

   Команда промислових альпіністів зробить утеплення фасадів стін квартир на будь-якому поверсі Вашого будинку!
  Приміщення стане менше пропускати тепло назовні, а витрати на обігрів, ✓помітно скоротяться.

  Замовити утеплення

 • Фасадно - малярні роботи на висотних будівлях.

   Фасад Вашого будинку помітно потьмянів і Ви не знаєте, як повернути йому ефектний вигляд і колишню привабливість?! Ми пропонуємо зовнішні фасадні та фарбувальні роботи в Києві за доступними цінами.
  Замовити малярні послуги

 • Виїзд інженера для розрахунку робіт - безкоштовний!

   До попередньою оцінкою обсягу робіт і розрахунку цін матеріалів і послуг ми обов'язково попередньо разом все обговоримо, заміримо, прорахуємо і узгодимо.
  Замовити прорахунок

Утеплення фасадів будинку пінопластом

Утеплення стін будинку пінопластом
 Що необхідно для утеплення? Про переваги утеплення пінопластом та особливості роботи.

Обшивка будинку пінопластом зовні – дуже ефективний спосіб зменшити до мінімуму теплообмін між вулицею і приміщенням, тим самим зробивши його набагато комфортніше і дозволяючи значно заощадити гроші на оплату рахунків за опалення.

Щоб почати утеплювати приміщення, вам знадобиться:

· листы пенопласта;
· специальный клей для пенопласта;
· специальный клей на цементной основе для армированной сетки;
· крепежи для пенопластовых листов (настоятельно рекомендуем использовать пластиковые);
· сетка (армированная);
· шпатлевка, штукатурка и грунтовка;
· дрель (ударная) либо перфоратор;
· специальный острый строительный нож;
· шпатели;
· молоток;
· монтажная пена.

Як утеплити своїми руками?

Щоб приступити до монтажу пінопластових плит, необхідно попередньо підготувати стіну. У першу чергу потрібно максимально вирівняти поверхню для того, щоб не розколоти пінопласт при монтажі про стінові вигини і нерівності. Після цього стіну рекомендується загрунтувати для кращого зчеплення з плитами (вибирати ґрунтовку слід глибоко проникаючою складом).

Коли підготовка закінчена, можна приступати до монтажу пінопласту, попередньо закріпивши внизу стіни стартовий профіль, який допоможе уникнути сповзання листів утеплювача. Далі на утеплять поверхню наноситься клей (по периметру і в центр пенопластового листа), щільно притискається утеплювач.

Після того як даний етап роботи закінчено, необхідно дочекатися повного висихання клею (в ідеалі повинно пройти 72 години), і можна приступати до монтажу кріплень-парасольок. Їх довжина повинна бути такою, щоб заглиблюватися в стіну мінімум на 5см. Розташовувати парасольки найкраще в центрі кожного аркуша і по кутах (точки стикування) з допомогою молотка. Зазори між плитами потрібно закрити монтажною піною.

Наступний етап – установка армованої сітки. На пінопласт шпателем наноситься спеціальний клей на цементній основі, в який втоплюють сітку, а потім наносять ще один шар клею, якщо якісь частини сітки стирчать на поверхні. Після висихання стіни, її необхідно затерти, і можна приступати до фінішної обробки ґрунтовкою і штукатуркою.

Переваги утеплення пінопластом зовні:

· Такой способ обшивки не уменьшит объемы помещения в отличие от внутреннего утепления.
· Точка росы при этом будет находиться снаружи здания, что позволит ему не промерзать и убережет от влаги, приводящей к разрушению.
· Пенопласт стоит недорого, с ним легко работать, он имеет отличные теплоизоляционные свойства.

Ви так само можете замовити виконання робіт у нас. Ми разом все обговоримо, прорахуємо і утеплимо фасадні стіни вашої квартири.

Мітки утеплення фасад ціни стіни квартира тепло якість гарантія будинок економія будівля фасадів київ будівель якісно послуги