Теплоізоляція Професійно, якісно, довговічно
Переваги залучення спеціалістів для утеплення фасаду
Сьогодні мешканці квартир, приватних будинків та котеджів часто звертаються за послугою утеплення фасадів, а деякі умільці можуть виконати ці роботи і самотужки. Але цієї ніші нерідко потребують не тільки житлові будівлі, а й громадські будівлі, офісні та ділові, торгові центри та різні підприємства.
Зовнішнє фасадне утеплення дозволяє:
- домогтися високої енергоефективності споруди та знизити витрати на її опалення;
- створити оптимальний для життя або роботи мікроклімат усередині будівлі, з підтримкою сприятливого температурного режиму та стабільного рівня вологості;
- захистити зовнішні стіни споруди від зовнішніх факторів та впливу погодних умов, від промерзання в зимовий час;
- забезпечити додаткову звукоізоляцію.
Найчастіше в сучасних умовах затребуване ізолювати тепловтрати із зовнішнього боку фасадів.
Особливості та основні види технології утеплення фасадів
Утеплення фасадів Київ - передбачає прокладання теплоізоляційного матеріалу на зовнішню поверхню стіни та подальше декоративне оздоблення. При цьому не з'їдається внутрішня корисна площа будівлі. Сучасні матеріали мають легку вагу, вони не обтяжують стіни.
При цьому ненабагато збільшується і загальна товщина стіни. А можливість широкого вибору декоративних оздоблень дозволяє проводити подібне навіть для історичних архітектурних пам'яток, залишаючи їх звичний зовнішній вигляд без змін;
- створення теплоізоляції та облицювання за технологією мокрого фасаду;
- створення та монтаж вентильованого фасаду;
- монтаж із застосуванням термопанелей;
- фарбування спеціальним рідким надтонким утеплювачем.
Останній спосіб насправді застосовується рідко, він був нещодавно розроблений і ще погано перевірений на практиці, проте має свої переваги - легкість і простоту нанесення, естетичну поверхню, що не вимагає подальшого оздоблення, і доступну для споживача вартість.
При створенні мокрого фасаду як утеплювач застосовують спінений полістирол, спінений поліетилен або мінеральну вату. Сам метод досить трудомісткий, вимагає підготовки поверхні стіни, а монтажні роботи виконуються в кілька етапів. У результаті виходить багатошарова зовнішня конструкція, всі шари якої скріплюють клейовими складами, саме тому технологія отримала назву мокрого фасаду. Для зміцнення фасадної частини, надання більшої жорсткості та міцності застосовують армуючі сітки та металеві профілю для віконних та дверних отворів, цокольної частини та зовнішніх кутів фасаду. Для чорнового та фінішного оздоблення частіше застосовують штукатурні розчини.
Вентильовані фасади кріплять до капітальних стін на металевий каркас, що забезпечує невеликий зазор між стіною та облицюванням. Як утеплювач використовують мінералватну плиту, її монтують усередину каркаса впритул до самої фасадної стіни. У результаті між облицюванням та утеплювачем залишається вільний простір по ширині каркаса, в якому відбувається вільна циркуляція повітря. Облицювання виконують металевими або пластиковими панелями, керамогранітом, сайдингом або фіброцементом.
Панельний пінопласт застосовується широко завдяки невисокій вартості матеріалів та простому монтажу. Найчастіше термопанелі купують із вже готовим облицювальним оздобленням, що також економить час та кошти людей.